Image
2019-06-14 - 16:56

Pırlanta alırken nelere dikkat edilmelidir

Post

Pırlanta

İnsanlığın var oluşu kadar eski bir tarihi olan mücevherler tarih boyunca özellikle kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünler olmuştur. Oluşumu itibariyle çok değerli bir taş olan pırlanta çeşitli cilalama ve kesme işlemleri sonrasında gerek yüzük gerekse kolye gibi takılarda sıklıkla kullanılır. Son yıllarda insanlar anneler günü, sevgililer günü, evlenme teklifi ve evlilik yıl dönümü gibi özel günlerinde sevdiklerine tektaş pırlanta hediye etmeyi daha çok istiyor. Bu durum insanları güvenilir ve kaliteli ürün arayışına itiyor. Firma pırlanta sektörüne yön veren, sattığı ürünlerde garanti hizmeti veren bir firmadır. Firmanın ürünlerini incelemek ve sipariş vermek için lizaypirlanta.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Pırlanta alırken nelere dikkat edilmelidir?

Sevdiğine pırlanta hediye etmek isteyen kişiler firmadan hizmet alabilir. Çünkü firmanın satışını yaptığı her ürün HRD sertifikalıdır. Firma yeni evlenecek çiftler için farklı ve şık tasarımları ile pırlanta alyans satışı yapar. Ayrıca satış sırasında ürünlerin özellikleri hakkında bilgilendirme yapılır. Pırlantalı ürün alırken özellikle pırlanta taşın karatına, kesim şekline ve berraklığına dikkat edilmelidir. Firmanın online sitesinden beğendiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi almak için Whatsapp numarasından da iletişim kurabilirsiniz.

Online siteden nasıl ürün sipariş edebilirim?

Firmanın tüm Türkiye'de yaygın bir mağaza ağı bulunuyor. Mağazalarının olmadığı bölgelerde ise online siteden hizmetlerine devam eder. Siteden ister üye olarak sipariş verip ürün takibi yaparsınız. İsterseniz de üye olmadan ürün siparişi verebilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra firma size iki yıl garantili ve sertifikalı olan ürününüzü gönderir.

Pırlanta fiyatları

Pırlanta kullanılan aksesuarlarda fiyat belirlerken üründe kullanılan pırlantanın sayısı, ağırlığı, berraklığı gibi faktörler etkili olur. Firma size sipariş ettiğiniz ürünleri sigortalı ücretsiz kargo ile gönderir. Her türlü sorunlarınız da firmanın destek hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Post

Yurtdışında Türk istihdamı artacak

2019-11-02

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Mithat Yenigün, 3 kamu bankasının devre..

Post

LPG'ye yeni zam

2019-11-05

Otogaz fiyatlarına bu gece yarısından itibaren olmak üzere 10 kuruş zam yapılacağı..

Post

Türkiye 2050’de 11. büyük ekonomi olabilir

2019-09-23

Dünyanın en büyük ekonomileri için 2050’de tablo büyük ölçüde değişecek....

Kur Alış Satış
Altın
...
- -
Ons
...
- -
Dolar
...
- -
Euro
...
- -
Euro/Dolar
...
- -
Dolar/Kg
...
- -
Euro/Kg
...
- -
Gümüş
...
- -
Alış Satış
Dolar
...
- -
Euro
...
- -
Sterlin
...
- -
Japon Yeni
...
- -
Kanada Doları
...
- -
Avustralya Doları
...
- -
Norveç Kronu
...
- -
Danimarka Kronu
...
- -
İsveç Kronu
...
- -
İsviçre Frangı
...
- -
Suudi Riyali
...
- -
Alış Satış
Çeyrek(Yeni)
...
- -
Çeyrek(Eski)
...
- -
Yarım(Yeni)
...
- -
Yarım(Eski)
...
- -
Tam(Yeni)
...
- -
Tam(Eski)
...
- -
Ata(Yeni)
...
- -
Ata(Eski)
...
- -
Ata5(Yeni)
...
- -
Ata5(Eski)
...
- -
Ata2.5
...
- -
Reşat
...
- -
Gremse(Yeni)
...
- -
Gremse(Eski)
...
- -

Kur Çevirici

Miktar


21:51 büyük